| Ražotāja daļas numurs : | R2S12-1524/P |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | RECOM Power |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 24V 2W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | R2S12-1524/P.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | R2S12-1524/P |
|---|---|
| Ražotājs | RECOM Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 24V 2W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | R2S12-1524/P.pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 24V |
| Spriegums - Izolācija | 1 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 13.5V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 16.5V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 0.60' L x 0.42' W x 0.35' H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm) |
| Sērija | ECONOLINE R2S (2W) |
| Jauda (vatos) | 2 W |
| Iepakojums / lieta | 12-SMD Module, 10 Leads |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 100°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Iespējas | SCP |
| Efektivitāte | 85% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 83mA |
| Pamatprodukta numurs | R2S12-1524 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 24V 2W
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
DC DC CONVERTER 24V 2W
DC DC CONVERTER 24V 2W
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
DC DC CONVERTER 24V 2W
DC DC CONVERTER 24V 2W
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
DC DC CONVERTER 24V 2W