| Ražotāja daļas numurs : | R1S-1512/HP-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | RECOM Power |
| Krājumu stāvoklis : | 500 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 12V 1W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | R1S-1512/HP-R.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | R1S-1512/HP-R |
|---|---|
| Ražotājs | RECOM Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 12V 1W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 500 pcs |
| Datu lapas | R1S-1512/HP-R.pdf |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 12V |
| Spriegums - Izolācija | 3 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 13.5V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 16.5V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 0.50' L x 0.42' W x 0.28' H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm) |
| Sērija | ECONOLINE R1S (1W) |
| Jauda (vatos) | 1 W |
| Iepakojums / lieta | 8-SMD Module, 5 Leads |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 100°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Iespējas | SCP |
| Efektivitāte | 80% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 84mA |
| Kontroles funkcijas | - |
| Pamatprodukta numurs | R1S-1512 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial), Medical |







DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER 15V 1W
DC DC CONVERTER 15V 1W
DC DC CONVERTER 15V 1W
DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER 12V 1W