| Ražotāja daļas numurs : | R1D-1512/H-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | RECOM Power |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER +/-12V 1W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | R1D-1512/H-R.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | R1D-1512/H-R |
|---|---|
| Ražotājs | RECOM Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER +/-12V 1W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | R1D-1512/H-R.pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | -12V |
| Spriegums - izlaide 1 | 12V |
| Spriegums - Izolācija | 3 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 13.5V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 16.5V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) |
| Sērija | ECONOLINE R1D (1W) |
| Jauda (vatos) | 1 W |
| Iepakojums / lieta | 10-SMD Module, 6 Leads |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 100°C |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Iespējas | SCP |
| Efektivitāte | 80% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 42mA, 42mA |
| Kontroles funkcijas | - |
| Pamatprodukta numurs | R1D-1512 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial), Medical |







DC DC CONVERTER +/-9V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER +/-9V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W