| Ražotāja daļas numurs : | R12P205D/P |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | RECOM Power |
| Krājumu stāvoklis : | 50 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER +/-5V 2W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | R12P205D/P(1).pdfR12P205D/P(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | R12P205D/P |
|---|---|
| Ražotājs | RECOM Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER +/-5V 2W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 50 pcs |
| Datu lapas | R12P205D/P(1).pdfR12P205D/P(2).pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | -5V |
| Spriegums - izlaide 1 | 5V |
| Spriegums - Izolācija | 6.4 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 10.8V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 13.2V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) |
| Sērija | ECONOLINE RxxP2xx (2W) |
| Jauda (vatos) | 2 W |
| Iepakojums / lieta | 7-SIP Module, 5 Leads |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | SCP |
| Efektivitāte | 75% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 200mA, 200mA |
| Pamatprodukta numurs | R12P205 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial), Medical |







DC DC CONVERTER 15V 1W
DC DC CONVERTER +/-5V 2W
DC DC CONVERTER +/-5V 2W
DC DC CONVERTER +/-5V 2W
DC DC CONVERTER 15V 1W

DC DC CONVERTER +/-5V 2W
DC DC CONVERTER +/-5V 2W
DC DC CONVERTER 5V 2W
DC DC CONVERTER 15V 1W
DC DC CONVERTER 15V 1W