| Ražotāja daļas numurs : | R05P12D/P/R8 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | RECOM Power |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER +/-12V 1W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | R05P12D/P/R8.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | R05P12D/P/R8 |
|---|---|
| Ražotājs | RECOM Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER +/-12V 1W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | R05P12D/P/R8.pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | -12V |
| Spriegums - izlaide 1 | 12V |
| Spriegums - Izolācija | 8 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 4.5V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 5.5V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 0.77' L x 0.39' W x 0.49' H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) |
| Sērija | ECONOLINE RxxPxx/R (1W) |
| Jauda (vatos) | 1 W |
| Iepakojums / lieta | 7-SIP Module, 5 Leads |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | SCP |
| Efektivitāte | 82% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 41mA, 41mA |
| Pamatprodukta numurs | R05P12 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial), Medical |







DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER 9V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER 9V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W