| Ražotāja daļas numurs : | R0.25S12-2405-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | RECOM Power |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 5V 250MW |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | R0.25S12-2405-R(1).pdfR0.25S12-2405-R(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | R0.25S12-2405-R |
|---|---|
| Ražotājs | RECOM Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 5V 250MW |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | R0.25S12-2405-R(1).pdfR0.25S12-2405-R(2).pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 5V |
| Spriegums - Izolācija | 1 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 21.6V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 26.4V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 0.49' L x 0.42' W x 0.28' H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm) |
| Sērija | ECONOLINE R0.25S (0.25W) |
| Jauda (vatos) | 250 mW |
| Iepakojums / lieta | 12-SMD Module, 10 Leads |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 100°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Iespējas | SCP |
| Efektivitāte | 60 ~ 70% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 50mA |
| Pamatprodukta numurs | R0.25S12-2405 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 5V 250MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
DC DC CONVERTER 5V 250MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
DC DC CONVERTER 5V 250MW
DC DC CONVERTER 5V 250MW
DC DC CONVERTER 5V 250MW
DC DC CONVERTER 5V 250MW
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW