| Ražotāja daļas numurs : | AX11S |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | QuWireless |
| Krājumu stāvoklis : | 99 pcs Stock |
| Apraksts : | OMNI LTE + WI-FI DUAL BAND + GPS |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AX11S.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AX11S |
|---|---|
| Ražotājs | QuWireless |
| Apraksts | OMNI LTE + WI-FI DUAL BAND + GPS |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 99 pcs |
| Datu lapas | AX11S.pdf |
| VSWR | 2 |
| Izbeigšana | RJ45 |
| Sērija | - |
| Atgriešanās zaudējums | - |
| RF ģimene / standarts | Bluetooth, Cellular, Navigation, WiFi |
| Iesaiņojums | Box |
| Joslu skaits | 6 |
| Montāžas tips | Bracket Mount |
| Ingress Protection | IP67 |
| Augstums (Maks.) | 9.449" (240.00mm) |
| Iegūt | 2dBi, 2dBi, 4dBi, 2dBi, 6dBi, 7dBi |
| Frekvences diapazons | 1.7GHz ~ 2.2GHz, 2.2GHz ~ 2.7GHz, 2.2GHz ~ 2.7GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.7GHz ~ 6GHz |
| Frekvenču grupa | Wide Band |
| Frekvence (centrs / frekvence) | 827MHz, 1.95GHz, 2.45GHz, 2.45GHz, 2.45GHz, 5.35GHz |
| Iespējas | - |
| Pieteikumi | Bluetooth, GPS, LTE, Wi-Fi |
| Antenas tips | Module |







BIOMETRIC WALL SAFE, 15-1/2"W X
RES 120 OHM 10% 3.5W RADIAL
WALL SAFE W/BIOMETRIC LOCK 31-1/

RES 12 OHM 10% 3.5W RADIAL
COMPACT KEYPAD DEPOSITORY SAFE,
DIGITAL PORTABLE KEYPAD SAFE, 17
SECTOR LTE + WI-FI DUAL BAND + G

LARGE BIOMETRIC RIFLE SAFE, 13-3

LARGE KEYPAD DEPOSITORY SAFE, 15
PORTABLE SAFE W/BIOMETRIC LOCK 8