| Ražotāja daļas numurs : | TOP261YN |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Power Integrations |
| Krājumu stāvoklis : | 352 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OFFLINE SWIT PROG OVP TO220 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TOP261YN.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TOP261YN |
|---|---|
| Ražotājs | Power Integrations |
| Apraksts | IC OFFLINE SWIT PROG OVP TO220 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 352 pcs |
| Datu lapas | TOP261YN.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | - |
| Spriegums - sadalījums | 700V |
| Topoloģija | Flyback |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-220-7C |
| Sērija | TOPSwitch®-HX |
| Jauda (vatos) | 333W |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | TO-220-7 (Formed Leads), 6 Leads |
| Izejas izolācija | Isolated |
| Citi vārdi | 596-1216-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 16 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iekšējā slēdzene (-s) | Yes |
| Frekvence - pārslēgšana | 66kHz |
| Defektu aizsardzība | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Cikls | 78% |
| Detalizēts apraksts | Converter Offline Flyback Topology 66kHz TO-220-7C |
| Kontroles funkcijas | - |







IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7FESIP
IC OFFLINE SWIT PROG OVP TO220
IC OFFLINE SW PWM OCP OVP 7ESIP
IC OFFLINE SW 30W 49W 12ESOP
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 7CESIP
IC OFFLINE SW 30W 49W 12ESOP
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7ESIP
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 7CESIP
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 7FESIP

IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7FESIP