| Ražotāja daļas numurs : | TNY267G | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Power Integrations | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8SMD | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TNY267G.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TNY267G |
|---|---|
| Ražotājs | Power Integrations |
| Apraksts | IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | TNY267G.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | - |
| Spriegums - sadalījums | 700V |
| Topoloģija | Flyback |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SMD-8B |
| Sērija | TinySwitch®-II |
| Jauda (vatos) | 19 W |
| Iepakojums / lieta | 8-SMD (7 Leads), Gull Wing |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Izejas izolācija | Isolated |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Iekšējā slēdzene (-s) | Yes |
| Frekvence - pārslēgšana | 132kHz |
| Defektu aizsardzība | Current Limiting, Open Loop, Over Temperature, Short Circuit |
| Cikls | 65% |
| Kontroles funkcijas | EN |
| Pamatprodukta numurs | TNY267 |







IC OFFLINE SWIT OTP OCP HV 8DIP
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8SMD
IC OFFLINE SWIT OTP OCP HV 8DIP
IC OFFLINE SWIT OTP OCP HV 8SMD
IC OFFLINE SWIT OTP OCP HV 8SMD
IC OFFLINE SWIT OTP OCP HV 8DIP
IC OFFLINE SWIT OTP OCP HV 8SMD
IC OFFLINE SWIT OTP OCP HV 8DIP
IC OFFLINE SWIT OTP OCP HV 8DIP
IC OFFLINE SWIT OTP OCP HV 8SMD