| Ražotāja daļas numurs : | 5452802 | RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Phoenix Contact | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TERM BLOCK PLUG 15POS 3.81MM | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 5452802.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 5452802 |
|---|---|
| Ražotājs | Phoenix Contact |
| Apraksts | TERM BLOCK PLUG 15POS 3.81MM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 5452802.pdf |
| Wire Strip garums | - |
| Wire Gauge vai diapazons - mm² | 0.2-1.5mm² |
| Wire Gauge vai diapazons - AWG | 14-30 AWG |
| Spriegums - UL | 300 V |
| Spriegums - IEC | 160 V |
| Tips | Plug, Female Sockets |
| Griezes moments - skrūve | - |
| Izbeigšanās stils | Screw |
| Sērija | BCVP |
| Skrūves izmērs | M2 |
| Pozīcijas uz līmeni | 15 |
| Plug vadu ieraksts | 90° |
| Piķis | 0.150" (3.81mm) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Pozīciju skaits | 15 |
| Līmeņu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Free Hanging (In-Line) |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | - |
| Izolācijas augstums | 0.752" (19.10mm) |
| Ingress Protection | - |
| Mājokļa materiāls | - |
| Galvenes orientācija | - |
| Iespējas | Mating Flange |
| Pašreizējais - UL | 8 A |
| Pašreizējais - IEC | 8A |
| Sazinieties ar astes garumu | - |
| Sazinieties ar Piespiežot Finish | Tin |
| Kontaktmateriāls | - |
| Krāsa | Black |








54528

TERM BLOCK PLUG 13POS 3.81MM

TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG 5MM

TERM BLOCK PLUG 14POS 3.81MM

TERM BLOCK PLUG 16POS 3.81MM

TERM BLOCK PLUG 11POS 3.81MM

TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM

TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM

TERM BLOCK PLUG 12POS 3.81MM

TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 5MM