| Ražotāja daļas numurs : | 1891069 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Phoenix Contact |
| Krājumu stāvoklis : | 815 pcs Stock |
| Apraksts : | TERM BLK 2P TOP ENTRY 3.5MM PCB |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1891069.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1891069 |
|---|---|
| Ražotājs | Phoenix Contact |
| Apraksts | TERM BLK 2P TOP ENTRY 3.5MM PCB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | 815 pcs |
| Datu lapas | 1891069.pdf |
| Wire Termination | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Wire Gauge | 20-28 AWG |
| spriegums | 300 V |
| Griezes moments - skrūve | - |
| Sērija | COMBICON FK-MPT |
| Skrūvējama vītne | - |
| Skrūvju materiāls - pārklājums | - |
| Pozīcijas uz līmeni | 2 |
| Piķis | 0.138" (3.50mm) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Līmeņu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Piesaistes orientācija | Vertical with Board |
| Mājokļa materiāls | Polyamide (PA), Nylon |
| Iespējas | - |
| Pašreizējais | 4 A |
| Kontaktmateriāls - pārklājums | - |
| Krāsa | Green |
| Skavas materiāls - pārklājums | - |







TERM BLK 3P TOP ENTRY 3.5MM PCB

CRIMPER, INSULATION
SLD 3.5 V/14/180F 3.2 SN OR

TERM BLOCK 8POS 45DEG 5.08MM PCB

CABLE, MOTOR

TUBE DIVIDER
SLD 3.5 V/10/180F 3.2 SN OR

TUBE BOTTOM

BEARING ASSEMBLY
CONN HEADER LOCKING 3.50MM 6POS