| Ražotāja daļas numurs : | 1521261 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Phoenix Contact |
| Krājumu stāvoklis : | 12 pcs Stock |
| Apraksts : | CONN PLUG MALE 4POS GOLD SCREW |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1521261(1).pdf1521261(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1521261 |
|---|---|
| Ražotājs | Phoenix Contact |
| Apraksts | CONN PLUG MALE 4POS GOLD SCREW |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | 12 pcs |
| Datu lapas | 1521261(1).pdf1521261(2).pdf |
| Sprieguma reitings | 48VAC, 60VDC |
| Izbeigšana | Screw |
| Aizsardzība | Shielded |
| Shell izmērs, MIL | - |
| Shell izmērs - ievietot | M12-4 |
| Apvalka materiāls | Zinc Die Cast |
| Shell Finish | Nickel |
| Sērija | SACC |
| Primārais materiāls | Metal |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Orientācija | D |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Pozīciju skaits | 4 |
| Montāžas tips | Free Hanging (In-Line) |
| Montāžas iezīme | - |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | UL94 HB |
| Ievietojiet materiālu | Polyamide (PA), Nylon |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Iespējas | Backshell |
| Stiprinājuma tips | Threaded |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 4A |
| Kontaktmateriāls | Copper Zinc |
| Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana | - |
| Sazinieties ar Finish - Māte | Gold |
| Savienotāju tips | Plug, Male Pins |
| Krāsa | Silver |
| Kabeļa atvēršana | 0.236" ~ 0.315" (6.00mm ~ 8.00mm) |
| Backshell materiāls, pārklājums | Zinc Die Cast, Nickel |
| Pieteikumi | - |







CONN SMC JACK R/A 50 OHM PCB

SENSOR ACTUATOR BOX
CONN PLUG MALE 3POS GOLD SCREW
CONN RCPT FMALE 3POS GOLD SCREW
TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5.08MM
CONN PLUG MALE 4POS GOLD SCREW
CONN SMC JACK STR 50 OHM SOLDER

CONN SMC RCPT STR 50 OHM SOLDER
CONN SMC RCPT STR 50 OHM SOLDER
CONN PLUG MALE 3POS GOLD SCREW