| Ražotāja daļas numurs : | PPMA1663D | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Panduit | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | LABEL 12"X2.5" BLACK/YELLOW | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PPMA1663D(1).pdfPPMA1663D(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PPMA1663D |
|---|---|
| Ražotājs | Panduit |
| Apraksts | LABEL 12"X2.5" BLACK/YELLOW |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | PPMA1663D(1).pdfPPMA1663D(2).pdf |
| Platums | 2.500' (63.50mm) |
| Forma | Rectangle |
| Sērija | - |
| Vērtējumi | - |
| Drukas tips | Pre-Printed |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Ārējā caurules diametrs (min) | 2.500' (63.50mm) |
| Ārējā caurules diametrs (maks.) | 6.000' (152.40mm) |
| Montāžas tips | Adhesive |
| Materiāls - ķermenis | Vinyl |
| Atrašanās vieta | Indoor/Outdoor |
| Garums | 12.000' (304.80mm) |
| Leģenda (teksts) | No Text |
| Leģenda (tikai simbols) | Directional Arrow |
| Valoda | - |
| Iespējas | Abrasion Resistant, Dirt Resistant, Dust Resistant, Grease Resistant, UV Resistant, Water Resistant |
| Diametrs - etiķete | - |
| Krāsa - leģenda | Black |
| Krāsa - fons | Yellow |
| Vienošanās | Symbol Only |
| Pieteikumi | Pipe |
| Lietojumprogrammas specifika | Directionality |







SS PIPE MRKR,SHORT ARROW, BN,EA
LABEL 8"X1.5" BLACK/YELLOW
SS PIPE MRKR,SHORT ARROW, BN,EA
LABEL 12"X2.5" BLACK/ORANGE
LABEL 12"X2.5" BROWN/WHITE
SS PIPE MRKR,SHORT ARROW, BN,EA
SS PIPE MRKR,SHORT ARROW, YL,EA
SS PIPE MRKR,SHORT ARROW, YL,EA
SS PIPE MRKR,SHORT ARROW, OR,EA
SS PIPE MRKR,SHORT ARROW, OR,EA