| Ražotāja daļas numurs : | MLT8WS-LP316 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Panduit | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CBL TIE LOCKING SIL 200LB 2.233' | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MLT8WS-LP316(1).pdfMLT8WS-LP316(2).pdfMLT8WS-LP316(3).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MLT8WS-LP316 |
|---|---|
| Ražotājs | Panduit |
| Apraksts | CBL TIE LOCKING SIL 200LB 2.233' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MLT8WS-LP316(1).pdfMLT8WS-LP316(2).pdfMLT8WS-LP316(3).pdf |
| Wire / Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Platums | 0.180" (4.57mm) |
| Stiepes izturība | 200 lbs (90.72 kg) |
| Uzglabāšanas / saldēšanas temperatūra | - |
| Uzglabāšanas laiks sākas | - |
| Glabāšanas laiks | - |
| Sērija | Pan-Steel® Wave-Ty™ |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Montāžas tips | Free Hanging (In-Line) |
| Materiāls | Stainless Steel 316 |
| Garums - aptuvens | 26.75" |
| Garums - faktiskais | 2.233 (680.72mm) |
| Iespējas | Corrosion Resistance |
| Krāsa | Silver |
| Bundle diametrs | 8.00" (203.20mm) |
| Pamatprodukta numurs | MLT8WS |







CBL TIE LOCKING BLK 250LB 10.15"
CBL TIE LOCKING SIL 250LB 2.233'
CBL TIE LOCKING SIL 450LB 2.233'
CBL TIE LOCKING BLK 250LBS 7.9"
CBL TIE LOCKING SIL 250LB 2.233'
CBL TIE LOCKING BLK 250LB 1.192'
CBL TIE LOCKING SIL 200LB 2.233'
CBL TIE LOCKING SIL 450LB 2.233'
CBL TIE LOCKING BLK 250LB 1.709'
CBL TIE LOCKING BLK 250LBS 2.75'