| Ražotāja daļas numurs : | LN49YP | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | LED AMBER DIFFUSED 4MM ROUND T/H | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | LN49YP.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LN49YP |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | LED AMBER DIFFUSED 4MM ROUND T/H |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | LN49YP.pdf |
| Viļņa garums - maksimums | 590nm |
| Viļņa garums - dominējošs | - |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 2.2V |
| Skata leņķis | - |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 4mm Round |
| Izmērs / Izmēri | - |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | Radial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Millicandela Reitings | 10mcd |
| Objektīva pārredzamība | Diffused |
| Objektīva stils | Round with Domed Top |
| Objektīva izmērs | 4.00mm Dia |
| Objektīva krāsa | Amber |
| Augstums (Maks.) | 6.20mm |
| Iespējas | - |
| Pašreizējais tests | 20mA |
| Konfigurācija | Standard |
| Krāsa | Amber |
| Pamatprodukta numurs | LN49 |







LED AMBER CLEAR FLAT TOP T/H
LED AMBER 3MM ROUND T/H
LED AMBER DIFFUSED 4MM ROUND T/H
LED AMBER 3MM ROUND T/H
LED AMBER 4MM ROUND T/H
LED AMBER DIFF SQUARE LED T/H
LED AMBER 2MM T/H
LED AMBER DIFFUSED 3MM ROUND T/H
SCREWDRIVER HEX 4MM 7.13"
LED AMBER CLEAR 3MM ROUND T/H