| Ražotāja daļas numurs : | LN28RCPX | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | LED RED 3MM ROUND T/H | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | LN28RCPX.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LN28RCPX |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | LED RED 3MM ROUND T/H |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | LN28RCPX.pdf |
| Viļņa garums - maksimums | 700nm |
| Viļņa garums - dominējošs | - |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 2.2V |
| Skata leņķis | - |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | - |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | Radial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Millicandela Reitings | 3mcd |
| Objektīva pārredzamība | - |
| Objektīva stils | Round with Domed Top |
| Objektīva izmērs | 3mm, T-1 |
| Objektīva krāsa | - |
| Augstums (Maks.) | 5.70mm |
| Iespējas | - |
| Pašreizējais tests | 20mA |
| Konfigurācija | Standard |
| Krāsa | Red |
| Pamatprodukta numurs | LN28 |








LED RED DIFFUSED 3MM ROUND T/H
LED RED DIFFUSED 3MM ROUND T/H
LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H
LED RED CLEAR 4MM ROUND T/H
LED RED 3MM ROUND T/H
LED RED 3MM ROUND T/H
LED RED 4MM ROUND T/H
LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H
LED RED DIFFUSED 3MM ROUND T/H

LED RED DIFFUSED 3MM T/H