ERJ-PA2F6650X attēlsPanasonic Electronic Components Attēls var būt pārstāvība.
ERJ-PA2F6650X
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : ERJ-PA2F6650X
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Panasonic
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : RES 665 OHM 1% 1/4W 0402
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : ERJ-PA2F6650X(1).pdfERJ-PA2F6650X(2).pdfERJ-PA2F6650X(3).pdfERJ-PA2F6650X(4).pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr ERJ-PA2F6650X
Ražotājs Panasonic
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±100ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts 0402
Izmērs / Izmēri 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sērija ERJ-PA2
Pretestība 665 Ohms
Vērtējumi AEC-Q200
Jauda (vatos) 0.25W, 1/4W
Iepakojums / lieta 0402 (1005 Metric)
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C
Termināļu skaits 2
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.016" (0.40mm)