| Ražotāja daļas numurs : | ERJ-PA2F6650X |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 665 OHM 1% 1/4W 0402 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ERJ-PA2F6650X(1).pdfERJ-PA2F6650X(2).pdfERJ-PA2F6650X(3).pdfERJ-PA2F6650X(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ERJ-PA2F6650X |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | RES 665 OHM 1% 1/4W 0402 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ERJ-PA2F6650X(1).pdfERJ-PA2F6650X(2).pdfERJ-PA2F6650X(3).pdfERJ-PA2F6650X(4).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0402 |
| Izmērs / Izmēri | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Sērija | ERJ-PA2 |
| Pretestība | 665 Ohms |
| Vērtējumi | AEC-Q200 |
| Jauda (vatos) | 0.25W, 1/4W |
| Iepakojums / lieta | 0402 (1005 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.016" (0.40mm) |
| Iespējas | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Thick Film |
| Pamatprodukta numurs | ERJ-PA |







RES 649K OHM 1% 1/4W 0402
RES 66.5K OHM 1% 1/4W 0402
RES 64.9K OHM 1% 1/4W 0402
RES 64.9 OHM 1% 1/4W 0402
RES 6.65K OHM 1% 1/4W 0402
RES 6.49K OHM 1% 1/4W 0402
RES 665K OHM 1% 1/4W 0402
RES 680 OHM 1% 1/4W 0402
RES 66.5 OHM 1% 1/4W 0402
RES 649 OHM 1% 1/4W 0402