| Ražotāja daļas numurs : | EEE-FK1A151AP |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic |
| Krājumu stāvoklis : | 740 pcs Stock |
| Apraksts : | CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | EEE-FK1A151AP(1).pdfEEE-FK1A151AP(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | EEE-FK1A151AP |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 740 pcs |
| Datu lapas | EEE-FK1A151AP(1).pdfEEE-FK1A151AP(2).pdf |
| Spriegums - nominālā | 10 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Izmērs / Izmēri | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sērija | FK |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 156 mA @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 240 mA @ 100 kHz |
| Vērtējumi | AEC-Q200 |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can - SMD |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mūžs @ temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Vadošā atstarpe | - |
| Pretestība | 360 mOhms |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.240" (6.10mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 150 µF |
| Pamatprodukta numurs | EEE-FK |
| Pieteikumi | Automotive, High Temperature Reflow |







CAP ALUM 120UF 20% 10V SMD
CAP ALUM 1500UF 20% 10V SMD
CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD

CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD
CAP ALUM 1200UF 20% 10V SMD
CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
CAP ALUM 1200UF 20% 10V SMD
CAP ALUM 1200UF 20% 10V SMD