| Ražotāja daļas numurs : | AXW1264A | RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONN SOCKET HSG 26POS 2.54MM | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AXW1264A(1).pdfAXW1264A(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AXW1264A |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | CONN SOCKET HSG 26POS 2.54MM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | AXW1264A(1).pdfAXW1264A(2).pdf |
| Sērija | AXW |
| Rindas atstarpe | 0.100' (2.54mm) |
| Piķis | 0.100' (2.54mm) |
| Iesaiņojums | - |
| Rindu skaits | 2 |
| Pozīciju skaits | 26 |
| Piezīme | Contacts Not Included |
| Montāžas tips | Free Hanging (In-Line) |
| Iespējas | - |
| Stiprinājuma tips | - |
| Kontaktpersonas tips | Female Socket |
| Kontaktu izbeigšana | Crimp, IDC |
| Savienotāju tips | Socket |
| Krāsa | - |
| Pamatprodukta numurs | AXW126 |








CONN SOCKET 30POS CRIMP 22-24AWG

CONN SOCKET 34POS CRIMP 26-28AWG

CONN SOCKET 26POS CRIMP 26-28AWG

CONN SOCKET 34POS CRIMP 22-24AWG

CONN SOCKET 26POS CRIMP 22-24AWG

CONN SOCKET HSG 20POS 2.54MM
PDFRFQ
CONN SOCKET 20POS CRIMP 22-24AWG

CONN SOCKET HSG 30POS 2.54MM
PDFRFQ
CONN SOCKET 30POS CRIMP 26-28AWG

CONN SOCKET 20POS CRIMP 26-28AWG