| Ražotāja daļas numurs : | ASEN804579 | RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FAN AXIAL 80X38MM 240VAC TERM | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ASEN804579 |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | FAN AXIAL 80X38MM 240VAC TERM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Platums | 38.00mm |
| Svars | - |
| Sprieguma diapazons | - |
| Spriegums - nominālā | 240VAC |
| Izbeigšana | 2 Terminals |
| Statiskais spiediens | 0.252 in H2O (62.8 Pa) |
| Izmērs / Izmēri | Square - 80mm L x 80mm H |
| Sērija | - |
| RPM | 3200 RPM |
| Jauda (vatos) | 9.00W |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Troksnis | 38.0dB(A) |
| Materiāls - rāmis | Aluminum |
| Materiāls - asmeņi | Plastic, Fiberglass Reinforced |
| Mūžs @ temp. | - |
| Ingress Protection | - |
| Iespējas | - |
| Ventilatora tips | Tubeaxial |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 0.060A |
| Paturot tipa | Ball |
| Pamatprodukta numurs | ASEN80 |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, UR |
| Gaisa plūsma | 32.1 CFM (0.899m³/min) |








AC FAN MOTOR
PDFRFQ
AC FAN MOTOR
PDFRFQ
AC FAN MOTOR
RFQ
AC FAN MOTOR
PDFRFQ
FAN AXIAL 80X38MM 220VAC TERM
RFQ
AC FAN MOTOR
PDFRFQ
AC FAN MOTOR
PDFRFQ
AC FAN MOTOR
PDFRFQ
AC FAN MOTOR
PDFRFQ
AC FAN MOTOR
PDFRFQ