| Ražotāja daļas numurs : | ARS30A24Z |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RELAY RF SPDT 500MA 24V |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ARS30A24Z |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | RELAY RF SPDT 500MA 24V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Izbeigšanās stils | Gull Wing |
| Pārslēgšanas spriegums | 30VDC - Max |
| Sērija | ARS |
| Atbrīvošanas laiks | 6 ms |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 70°C |
| Vadīt laiku | 10 ms |
| Jāizlaiž spriegums | 2.4 VDC |
| Jāizmanto spriegums | 18 VDC |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Iespējas | - |
| Kontaktpersonas reitings (pašreizējais) | 500 mA |
| Kontaktmateriāls | Gold Plating |
| Saziņas veidlapa | SPDT (1 Form C) |
| Spoles spriegums | 24VDC |
| Spole tipa | Non Latching |
| Spoles pretestība | 2.88 kOhms |
| Spoles spēks | 200mW |
| Spole strāva | 8.3 mA |
| Pamatprodukta numurs | ARS30A |







RELAY RF SPDT 500MA 24V
RELAY RF SPDT 500MA 24V
RELAY RF SPDT 500MA 4.5V
RELAY RF SPDT 500MA 3V
RELAY RF SPDT 500MA 4.5V
RELAY RF SPDT 500MA 12V
RELAY RF SPDT 500MA 4.5V
RELAY RF SPDT 500MA 3V
RELAY RF SPDT 500MA 12V
RELAY RF SPDT 500MA 12V