| Ražotāja daļas numurs : | APF10306 | RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 6V | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | APF10306.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | APF10306 |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 6V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | APF10306.pdf |
| Izbeigšanās stils | PC Pin |
| Pārslēgšanas spriegums | 250VAC - Max |
| Sērija | APF |
| Seal Rating | - |
| Atbrīvošanas laiks | 4 ms |
| Releju tips | General Purpose |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Vadīt laiku | 8 ms |
| Jāizlaiž spriegums | 0.3 VDC |
| Jāizmanto spriegums | 4.2 VDC |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | - |
| Kontaktpersonas reitings (pašreizējais) | 6 A |
| Kontaktmateriāls | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Saziņas veidlapa | SPST-NO (1 Form A) |
| Spoles spriegums | 6VDC |
| Spole tipa | Non Latching |
| Spoles pretestība | 212 Ohms |
| Spoles izolācija | - |
| Spole strāva | 28.3 mA |
| Pamatprodukta numurs | APF103 |







RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 4.5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 60V
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 9V
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 48V
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 18V
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 48V