| Ražotāja daļas numurs : | AMN21112 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic |
| Krājumu stāvoklis : | 60 pcs Stock |
| Apraksts : | SENSOR MOTION ANA STD 5V WHT PCB |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AMN21112(1).pdfAMN21112(2).pdfAMN21112(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AMN21112 |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | SENSOR MOTION ANA STD 5V WHT PCB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | 60 pcs |
| Datu lapas | AMN21112(1).pdfAMN21112(2).pdfAMN21112(3).pdf |
| Spriegums - piegāde | 4.5V ~ 5.5V |
| Trigera veids | Internal |
| Sērija | AMN |
| Sensora tips | PIR (Passive Infrared) |
| Sensorēšanas attālums | 197' (5m) 16.4' |
| Iepakojums / lieta | Cylinder |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Izvades veids | Analog |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Iespējas | Standard Lens, White |
| Atklāšanas modelis | Standard |
| Pamatprodukta numurs | AMN211 |







SENSOR MOTION ANALOG 5V BLK PCB
SENSOR MOTION ANA 10M 5V BK PCB
SENSOR MOTION ANA SPOT5V WHT PCB
SENSOR MOTION ANLG STD 5V BK PCB
SENSOR MOTION ANA 5V WHT PCB
SENSOR MOTION DIG 10M 5V WHT PCB
SENSOR MOTION ANA SPOT5V BLK PCB
SENSOR MOTION DIG SPOT 5V BK PCB
SENSOR MOTION DIG SPOT 5V WH PCB
SENSOR MOTION DIG 10MM 5V BK PCB