| Ražotāja daļas numurs : | AMN13112 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic | Krājumu stāvoklis : | 4152 pcs Stock |
| Apraksts : | SENSOR MOTION DIG SPOT 5V WH PCB | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AMN13112(1).pdfAMN13112(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AMN13112 |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | SENSOR MOTION DIG SPOT 5V WH PCB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4152 pcs |
| Datu lapas | AMN13112(1).pdfAMN13112(2).pdf |
| Spriegums - piegāde | 3 V ~ 6 V |
| Trigera veids | Internal |
| Sērija | NaPiOn™ |
| Sensora tips | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Sensorēšanas attālums | 197" (5m) 16.4' |
| Iepakojums / lieta | Cylinder |
| Izvades veids | Digital |
| Citi vārdi | 255-1814 AMN13112-ND |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | Polyethylene, White Lens |
| Atklāšanas modelis | Spot |
| Detalizēts apraksts | Sensor Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) 197" (5m) 16.4' Polyethylene, White Lens Cylinder |







SENSOR MOTION DIG STD 5V BK PCB
SENSOR MOTION DIG 5V WHITE PCB
SENSOR MOTION DIG 5V BLACK PCB
SENSOR MOTION DIG 10MM 5V BK PCB
SENSOR MOTION DIG SPOT 5V BK PCB
SENSOR MOTION ANLG STD 5V BK PCB
SENSOR MOTION DIG STD 5V WHT PCB
SENSOR MOTION ANA STD 5V WHT PCB
SENSOR MOTION DIG 10M 5V WHT PCB
SENSOR MOTION ANALOG 5V BLK PCB