| Ražotāja daļas numurs : | AM1704KF | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Panasonic | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AM1704KF(1).pdfAM1704KF(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AM1704KF |
|---|---|
| Ražotājs | Panasonic |
| Apraksts | SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | AM1704KF(1).pdfAM1704KF(2).pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 125 V |
| Sprieguma reitings - AC | 125 V |
| Izbeigšanās stils | Screw Terminal |
| Pārslēgšanas funkcija | On-Mom |
| Sērija | AM1 |
| Atbrīvot spēku | 43gf |
| Pirmsbrauciens | 0.178" (4.5mm) |
| Iesaiņojums | Tray |
| Overtravel | 0.094" (2.4mm) |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 80°C |
| Darbības pozīcija | 1.188" (30.2mm) |
| Darbības spēks | 160gf |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Mehāniskā dzīve | 5,000,000 Cycles |
| Ingress Protection | - |
| Iespējas | Cadmium Free |
| Elektriskā dzīvība | 500,000 Cycles |
| Diferenciālā ceļošana | 0.027" (0.7mm) |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 10A (AC), 500mA (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Pamatprodukta numurs | AM1704 |
| Izpildes tips | Lever, Roller |








SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V

SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V

SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V

IC MPU SITARA 375MHZ 176HLQFP

SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V

IC MPU SITARA 375MHZ 176HLQFP

IC MPU SITARA 456MHZ 176HLQFP

SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V

IC MPU SITARA 375MHZ 176HLQFP

IC MPU SITARA 456MHZ 176HLQFP