| Ražotāja daļas numurs : | P39XE |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Polytron |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | AC/DC CONVERTER 5V |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | P39XE(1).pdfP39XE(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | P39XE |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | AC/DC CONVERTER 5V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | P39XE(1).pdfP39XE(2).pdf |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 5V |
| Spriegums - ievade | 105 ~ 240 VAC |
| Tips | Enclosed |
| Izmērs / Izmēri | 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) |
| Sērija | P3 |
| Iepakojums / lieta | 7-DIP Module, 5 Leads |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 71°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iekraušanas noteikumi | 0.1% |
| Line noteikumi | 0.02% |
| Iespējas | SCP |
| Efektivitāte | - |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 2A |
| Pamatprodukta numurs | P39X |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, cURus, UL |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |








AC/DC CONVERTER 5V

AC/DC CONVERTER 5V
AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT

AC/DC CONVERTER 5V

AC/DC CONVERTER 5V

AC/DC CONVERTER 5V

AC/DC CONVERTER 5V

AC/DC CONVERTER 5V

AC/DC CONVERTER 5V

AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT