| Ražotāja daļas numurs : | P35-100ST |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Polytron |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | AC/DC CONVERTER 100V |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | P35-100ST(1).pdfP35-100ST(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | P35-100ST |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | AC/DC CONVERTER 100V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | P35-100ST(1).pdfP35-100ST(2).pdf |
| Spriegums - izeja 6 | - |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 100V |
| Spriegums - ievade | 105 ~ 125 VAC |
| Tips | Enclosed |
| Izmērs / Izmēri | 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) |
| Sērija | P3 |
| Jauda (vatos) | - |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 71°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Obligātā minimālā slodze | - |
| Iespējas | - |
| Efektivitāte | - |
| Strāva - 1. izeja | 150 mA |
| Pamatprodukta numurs | P35-100 |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, cURus, UL |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |








AC/DC CONVERTER 100V

AC/DC CONVERTER 100V

AC/DC CONVERTER 100V

AC/DC CONVERTER 100V

AC/DC CONVERTER 100V

AC/DC CONVERTER 100V

AC/DC CONVERTER 100V

AC/DC CONVERTER 100V

AC/DC CONVERTER 100V

AC/DC CONVERTER 100V