| Ražotāja daļas numurs : | TSE-3A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | OptiFuse |
| Krājumu stāvoklis : | 1522 pcs Stock |
| Apraksts : | GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 3A |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TSE-3A.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TSE-3A |
|---|---|
| Ražotājs | OptiFuse |
| Apraksts | GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 3A |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 1522 pcs |
| Datu lapas | TSE-3A.pdf |
| Sprieguma reitings - AC | 250 V |
| Izmērs / Izmēri | 0.177" Dia x 0.591" L (4.50mm x 15.00mm) |
| Sērija | TSE |
| Reakcijas laiks | Slow Blow |
| Iepakojums / lieta | 2AG, 5mm x 15mm |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Requires Holder |
| Kušanas temperatūra I²t | 9.25 |
| Drošinātāju tips | Cartridge, Glass |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 3 A |
| Krāsa | - |
| Breaking Capacity @ nominālais spriegums | 100A |
| Pamatprodukta numurs | TSE |
| Apstiprināšanas aģentūra | cULus, KC, PSE/JET |







GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 315MA
GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 3.5A
GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 7A
GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 500MA
GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 375MA
GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 2A
GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 250MA
GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 4A
GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 5A
GLASS FUSE - 5X15MM, SLOW 6A