| Ražotāja daļas numurs : | FSA-3A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | OptiFuse |
| Krājumu stāvoklis : | 3420 pcs Stock |
| Apraksts : | GLASS FUSE - 6.3X32MM, FAST 3A |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | FSA-3A.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | FSA-3A |
|---|---|
| Ražotājs | OptiFuse |
| Apraksts | GLASS FUSE - 6.3X32MM, FAST 3A |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 3420 pcs |
| Datu lapas | FSA-3A.pdf |
| Sprieguma reitings - AC | 250 V |
| Izmērs / Izmēri | 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) |
| Sērija | FSA |
| Reakcijas laiks | Fast Blow |
| Iepakojums / lieta | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Requires Holder |
| Kušanas temperatūra I²t | 23.12 |
| Drošinātāju tips | Cartridge, Glass |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 3 A |
| Krāsa | - |
| Breaking Capacity @ nominālais spriegums | 100A |
| Pamatprodukta numurs | FSA |
| Apstiprināšanas aģentūra | CSA, cULus, UR |







GLASS FUSE - 6.3X32MM, FAST 30A
GLASS FUSE - 6.3X32MM, FAST 4.5A
GLASS FUSE-6.3X32MM, FAST 500MA
GLASS FUSE - 6.3X32MM, FAST 3.5A
GLASS FUSE - 6.3X32MM, FAST 40A
GLASS FUSE - 6.3X32MM, FAST 4A

GLASS FUSE - 6.3X32MM, FAST 30MA
GLASS FUSE-6.3X32MM, FAST 315MA
GLASS FUSE-6.3X32MM, FAST 400MA
GLASS FUSE-6.3X32MM, FAST 300MA