| Ražotāja daļas numurs : | FCD-2.5A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | OptiFuse |
| Krājumu stāvoklis : | 750 pcs Stock |
| Apraksts : | CERAMIC-5X20MM (IEC), FAST 2.5A |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | FCD-2.5A.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | FCD-2.5A |
|---|---|
| Ražotājs | OptiFuse |
| Apraksts | CERAMIC-5X20MM (IEC), FAST 2.5A |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 750 pcs |
| Datu lapas | FCD-2.5A.pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 250 V |
| Sprieguma reitings - AC | 250 V |
| Izmērs / Izmēri | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Sērija | FCD |
| Reakcijas laiks | Fast Blow |
| Iepakojums / lieta | 5mm x 20mm |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Requires Holder |
| Kušanas temperatūra I²t | 1.995 |
| Drošinātāju tips | Cartridge, Ceramic |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 2.5 A |
| Krāsa | - |
| Breaking Capacity @ nominālais spriegums | 1.5kA AC, 1kA DC |
| Pamatprodukta numurs | FCD |
| Apstiprināšanas aģentūra | BSI, CCC, CE, cURus, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE |







CERAMIC-5X20MM (IEC), FAST 250MA
CERAMIC-5X20MM (IEC), FAST 200MA
SINGLE PEDESTAL SHOP DESK W/ FIL
CERAMIC-5X20MM (IEC), FAST 12.5A
CERAMIC -5X20MM (IEC), FAST 1A
CERAMIC - 5X20MM (IEC), FAST 2A
CERAMIC - 5X20MM (IEC), FAST 10A
CERAMIC - 5X20MM (IEC), FAST 16A
CERAMIC - 5X20MM (IEC), FAST 15A
CERAMIC-5X20MM (IEC), FAST 3.15A