| Ražotāja daļas numurs : | SS-3GPD | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Omron | Krājumu stāvoklis : | 5279 pcs Stock |
| Apraksts : | SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SS-3GPD.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SS-3GPD |
|---|---|
| Ražotājs | Omron |
| Apraksts | SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5279 pcs |
| Datu lapas | SS-3GPD.pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 30V |
| Sprieguma reitings - AC | 125V |
| Izbeigšanās stils | PC Pin |
| Pārslēgšanas funkcija | On-Mom |
| Sērija | SS-P |
| Atbrīvot spēku | 20gf |
| Pirmsbrauciens | 0.024" (0.6mm) |
| Iepakojums | Bulk |
| Overtravel | 0.015" (0.4mm) |
| Citi vārdi | SS-3GPD BY OMZ SS3GPD SS3GPDBYOMZ SW769 |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 85°C |
| Darbības pozīcija | 0.330" (8.4mm) |
| Darbības spēks | 153gf |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mehāniskā dzīve | 1,000,000 Cycles |
| Ražotāja standarta svina laiks | 19 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | IP40 |
| Iespējas | - |
| Elektriskā dzīvība | 100,000 Cycles |
| Diferenciālā ceļošana | 0.006" (0.15mm) |
| Pašreizējais vērtējums | 3A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Izpildes tips | Round (Pin Plunger) |







SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V

SWITCH SLIDE

SWITCH SLIDE
SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V

ALVES ZERO BACKLASH U-JOINT
SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V

SWITCH SLIDE