| Ražotāja daļas numurs : | G7L2ABUBDC6 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Omron | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | PWR RELAYS 25A GP RY 2A SCREW P | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | G7L2ABUBDC6 |
|---|---|
| Ražotājs | Omron |
| Apraksts | PWR RELAYS 25A GP RY 2A SCREW P |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Izbeigšanās stils | Screw Terminal |
| Pārslēgšanas spriegums | 250VAC - Max |
| Sērija | G7L |
| Seal Rating | - |
| Atbrīvošanas laiks | 30 ms |
| Releju tips | General Purpose |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 60°C |
| Vadīt laiku | 30 ms |
| Jāizlaiž spriegums | 0.9 VDC |
| Jāizmanto spriegums | 4.5 VDC |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Iespējas | - |
| Kontaktpersonas reitings (pašreizējais) | 25 A |
| Kontaktmateriāls | Silver Tin Indium (AgSnIn) |
| Saziņas veidlapa | DPST-NO (2 Form A) |
| Spoles spriegums | 6VDC |
| Spole tipa | Non Latching |
| Spoles pretestība | 18.9 Ohms |
| Spoles izolācija | - |
| Spole strāva | 317 mA |
| Pamatprodukta numurs | G7L2A |








RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V

PWR RELAYS DPSTNOSCRWPTB 24VAC

RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V

RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V

PWR RELAYS RELAY DPSTNO SCRW EB

RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V

RELAY GEN PURPOSE

RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V

PWR RELAYS 25A GP RY 2A SCREW P

RELAY GEN PURPOSE