| Ražotāja daļas numurs : | OJ7535E-R52 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Ohmite |
| Krājumu stāvoklis : | 50000 pcs Stock |
| Apraksts : | RES 75K OHM 5% 1/8W AXIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | OJ7535E-R52(1).pdfOJ7535E-R52(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | OJ7535E-R52 |
|---|---|
| Ražotājs | Ohmite |
| Apraksts | RES 75K OHM 5% 1/8W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | 50000 pcs |
| Datu lapas | OJ7535E-R52(1).pdfOJ7535E-R52(2).pdf |
| Tolerance | ±5% |
| Temperatūras koeficients | -450ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) |
| Sērija | Little Rebel® OJ |
| Pretestība | 75 kOhms |
| Jauda (vatos) | 0.125W, 1/8W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | - |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | - |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Carbon Film |








RES 75 OHM 5% 1/8W AXIAL
RES 430 OHM 2% 1/4W AXIAL

SFERNICE FIXED RESISTORS
RES 124K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 15K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 280 OHM 1/4W 0.1% AXIAL

RES 106 OHM 0.1% 1/10W AXIAL

JUMPER BARRIER BLK 2POS RING
RES 28.7 OHM 1% 1W AXIAL

RES 750K OHM 5% 1/8W AXIAL