| Ražotāja daļas numurs : | MK2150FE-R52 | RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Ohmite | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES 215 OHM 1% 1/4W AXIAL | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MK2150FE-R52(1).pdfMK2150FE-R52(2).pdfMK2150FE-R52(3).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MK2150FE-R52 |
|---|---|
| Ražotājs | Ohmite |
| Apraksts | RES 215 OHM 1% 1/4W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MK2150FE-R52(1).pdfMK2150FE-R52(2).pdfMK2150FE-R52(3).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±50ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.098' Dia x 0.268' L (2.50mm x 6.80mm) |
| Sērija | Metal Devil® MK |
| Pretestība | 215 Ohms |
| Jauda (vatos) | 0.25W, 1/4W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | - |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | - |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Metal Film |








RES 21K OHM 1% 1/4W AXIAL

RESISTOR AXIAL
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 121BGA
KINETIS K21: 50MHZ CORTEX M4 MCU

RESISTOR AXIAL

RESISTOR AXIAL
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 80LQFP
KINETIS K 32-BIT MCU ARM CORTEX

RES 210K OHM 1% 1/4W AXIAL