| Ražotāja daļas numurs : | 810F300 | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Ohmite | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RES CHAS MNT 300 OHM 1% 10W | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 810F300(1).pdf810F300(2).pdf810F300(3).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 810F300 |
|---|---|
| Ražotājs | Ohmite |
| Apraksts | RES CHAS MNT 300 OHM 1% 10W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 810F300(1).pdf810F300(2).pdf810F300(3).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±20ppm/°C |
| Izmērs / Izmēri | 0.750" L x 0.812" W (19.05mm x 20.63mm) |
| Sērija | Metal-Mite®89 |
| Pretestība | 300 Ohms |
| Jauda (vatos) | 10W |
| Iepakojums / lieta | Axial, Box |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 275°C |
| Montāžas iezīme | Flanges |
| Svina stils | Solder Lugs |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.400" (10.16mm) |
| Iespējas | - |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Wirewound |
| Pārklājums, korpusa tips | Aluminum |







RES CHAS MNT 300 OHM 1% 10W
RES CHAS MNT 3K OHM 1% 10W
RES CHAS MNT 2.5K OHM 1% 10W
RES CHAS MNT 2 OHM 1% 10W
RES CHAS MNT 2.5K OHM 1% 10W
RES CHAS MNT 30 OHM 1% 10W
RES CHAS MNT 30 OHM 1% 10W
RES CHAS MNT 3K OHM 1% 10W

810F2R5E
RES CHAS MNT 2 OHM 1% 10W