| Ražotāja daļas numurs : | 8P1P00617BVL421 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | NorComp |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 8P1P00617BVL421.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 8P1P00617BVL421 |
|---|---|
| Ražotājs | NorComp |
| Apraksts | CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 8P1P00617BVL421.pdf |
| Sprieguma reitings | 450V |
| Izbeigšana | Solder Cup |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Shell izmērs, MIL | - |
| Shell izmērs - ievietot | - |
| Apvalka materiāls | Polyacrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Shell Finish | - |
| Sērija | QUIK-LOQ™ 8P1P |
| Primārais materiāls | Plastic |
| Iesaiņojums | Tray |
| Orientācija | Keyed |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 120°C |
| Pozīciju skaits | 6 |
| Montāžas tips | Free Hanging (In-Line) |
| Montāžas iezīme | - |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | - |
| Ievietojiet materiālu | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Ingress Protection | IP50 - Dust Protected |
| Iespējas | Backshell, Strain Relief |
| Stiprinājuma tips | Push-Pull |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 6A |
| Kontaktmateriāls | Copper Alloy |
| Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana | 7.00µin (0.178µm) |
| Sazinieties ar Finish - Māte | Gold |
| Savienotāju tips | Plug, Male Pins |
| Krāsa | Gray, Green |
| Kabeļa atvēršana | 0.087" ~ 0.157" (2.20mm ~ 3.99mm) |
| Pamatprodukta numurs | 8P1P006 |
| Backshell materiāls, pārklājums | Polyacrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Pieteikumi | - |







CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP