| Ražotāja daļas numurs : | 27632402RP2 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | NorComp |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONN HEADER R/A 24POS 2MM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 27632402RP2.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 27632402RP2 |
|---|---|
| Ražotājs | NorComp |
| Apraksts | CONN HEADER R/A 24POS 2MM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 27632402RP2.pdf |
| Sprieguma reitings | - |
| Izbeigšana | Solder |
| Stils | Board to Board or Cable |
| Apšuvums | Unshrouded |
| Sērija | 2763 |
| Rindu atstarošana - miecēšana | - |
| Piķis - saliekšana | 0.079' (2.00mm) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Kopējais kontakta garums | - |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Rindu skaits | 1 |
| Ielādēto pozīciju skaits | All |
| Pozīciju skaits | 24 |
| Montāžas tips | Through Hole, Right Angle |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | UL94 V-0 |
| Mating Stacking Heights | - |
| Izolācijas materiāls | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Izolācijas augstums | 0.059' (1.50mm) |
| Izolācijas krāsa | Black |
| Ingress Protection | - |
| Iespējas | - |
| Stiprinājuma tips | Push-Pull |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1A |
| Kontaktpersonas tips | Male Pin |
| Kontaktforma | Square |
| Kontaktmateriāls | Copper Alloy |
| Sazināties ar Length - Post | 0.118' (3.00mm) |
| Sazinieties ar garumu - saliekšana | 0.150' (3.81mm) |
| Sazināties ar Finish Thickness - Post | Flash |
| Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana | Flash |
| Sazinieties ar Finish - Post | Gold |
| Sazinieties ar Finish - Māte | Gold |
| Savienotāju tips | Header |
| Pieteikumi | - |







CONN HEADER R/A 29POS 2MM
CONN HEADER R/A 22POS 2MM
CONN HEADER R/A 26POS 2MM
CONN HEADER R/A 25POS 2MM
CONN HEADER R/A 27POS 2MM
CONN HEADER R/A 19POS 2MM
CONN HEADER R/A 23POS 2MM
CONN HEADER R/A 20POS 2MM
CONN HEADER R/A 28POS 2MM
CONN HEADER R/A 21POS 2MM