| Ražotāja daļas numurs : | 26630601RP2 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | NorComp |
| Krājumu stāvoklis : | 1514 pcs Stock |
| Apraksts : | CONN HEADER VERT 6POS 2MM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 26630601RP2(1).pdf26630601RP2(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 26630601RP2 |
|---|---|
| Ražotājs | NorComp |
| Apraksts | CONN HEADER VERT 6POS 2MM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 1514 pcs |
| Datu lapas | 26630601RP2(1).pdf26630601RP2(2).pdf |
| Sprieguma reitings | - |
| Izbeigšana | Solder |
| Stils | Board to Board or Cable |
| Apšuvums | Unshrouded |
| Sērija | 2663 |
| Rindu atstarošana - miecēšana | - |
| Piķis - saliekšana | 0.079' (2.00mm) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Kopējais kontakta garums | 0.327' (8.30mm) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Rindu skaits | 1 |
| Ielādēto pozīciju skaits | All |
| Pozīciju skaits | 6 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | UL94 V-0 |
| Mating Stacking Heights | - |
| Izolācijas materiāls | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Izolācijas augstums | 0.059' (1.50mm) |
| Izolācijas krāsa | Black |
| Ingress Protection | - |
| Iespējas | - |
| Stiprinājuma tips | Push-Pull |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1A |
| Kontaktpersonas tips | Male Pin |
| Kontaktforma | Square |
| Kontaktmateriāls | Copper Alloy |
| Sazināties ar Length - Post | 0.118' (3.00mm) |
| Sazinieties ar garumu - saliekšana | 0.150' (3.81mm) |
| Sazināties ar Finish Thickness - Post | Flash |
| Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana | Flash |
| Sazinieties ar Finish - Post | Gold |
| Sazinieties ar Finish - Māte | Gold |
| Savienotāju tips | Header |
| Pieteikumi | - |







CONN HEADER VERT 5POS 2MM
CONN HEADER VERT 2POS 2MM
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 7POS 2MM
B401, 10X7, NFR CLASIFICATION
CONN HEADER VERT 4POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 8POS 2MM
CONN HEADER VERT 9POS 2MM
PICOFINISH PRECIS TRI-WING #000