| Ražotāja daļas numurs : | TBE1A221MCD | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Nichicon | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 220UF 20% 10V AXIAL | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TBE1A221MCD(1).pdfTBE1A221MCD(2).pdfTBE1A221MCD(3).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TBE1A221MCD |
|---|---|
| Ražotājs | Nichicon |
| Apraksts | CAP ALUM 220UF 20% 10V AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | TBE1A221MCD(1).pdfTBE1A221MCD(2).pdfTBE1A221MCD(3).pdf |
| Spriegums - nominālā | 10 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.394" Dia x 0.827" L (10.00mm x 21.00mm) |
| Sērija | TBE |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Axial, Can |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Vadošā atstarpe | - |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 220 µF |
| Pieteikumi | Automotive |







CAP ALUM 220UF 20% 10V AXIAL
CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL
CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL
CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 10V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 10V AXIAL
CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 10V AXIAL
CAP ALUM 33UF 20% 10V AXIAL
CAP ALUM 220UF 20% 10V AXIAL