| Ražotāja daļas numurs : | PSB2103470KJS |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Nichicon |
| Krājumu stāvoklis : | 220 pcs Stock |
| Apraksts : | CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PSB2103470KJS.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PSB2103470KJS |
|---|---|
| Ražotājs | Nichicon |
| Apraksts | CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 220 pcs |
| Datu lapas | PSB2103470KJS.pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 1000V (1kV) |
| Sprieguma reitings - AC | 575V |
| Tolerance | ±10% |
| Izbeigšana | PC Pins |
| Izmērs / Izmēri | 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm) |
| Sērija | PSB |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | Radial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Vadošā atstarpe | 1.476" (37.50mm) |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 1.772" (45.00mm) |
| Iespējas | - |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | 4.7 mOhms |
| Dielektriskie materiāli | Polypropylene (PP), Metallized |
| Ietilpība | 0.47 µF |
| Pieteikumi | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber |







CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC RADIAL