Daļas numurs:S912XEP100W1MAG
- Datums: 2022/05/20
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 10.91 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | S912XEP768W1MAL | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | NXP Semiconductors / Freescale | Krājumu stāvoklis : | 650 pcs Stock |
| Apraksts : | 16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | S912XEP768W1MAL |
|---|---|
| Ražotājs | NXP Semiconductors / Freescale |
| Apraksts | 16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 650 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.72 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 112-LQFP (20x20) |
| Ātrums | 50MHz |
| Sērija | HCS12X |
| RAM lielums | 48K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 768KB (768K x 8) |
| Perifērijas ierīces | LVD, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 112-LQFP |
| Citi vārdi | 935318067557 |
| Oscilatora tips | External |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| I / O skaits | 91 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| EEPROM izmērs | 4K x 8 |
| Detalizēts apraksts | HCS12X HCS12X Microcontroller IC 16-Bit 50MHz 768KB (768K x 8) FLASH 112-LQFP (20x20) |
| Datu pārveidotāji | A/D 16x12b |
| Core izmērs | 16-Bit |
| Galvenais procesors | HCS12X |
| Savienojumi | CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, SCI, SPI |










IC MCU 16BIT 768KB FLASH 144LQFP
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 112LQFP
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 384KB FLA
16-BIT MCU S12X CORE 768KB FLA