| Ražotāja daļas numurs : | MSC8251TVT1000B | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | NXP Semiconductors / Freescale | Krājumu stāvoklis : | 5908 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DSP SINGLE 1GHZ 783FCBGA | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MSC8251TVT1000B(1).pdfMSC8251TVT1000B(2).pdfMSC8251TVT1000B(3).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MSC8251TVT1000B |
|---|---|
| Ražotājs | NXP Semiconductors / Freescale |
| Apraksts | IC DSP SINGLE 1GHZ 783FCBGA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5908 pcs |
| Datu lapas | MSC8251TVT1000B(1).pdfMSC8251TVT1000B(2).pdfMSC8251TVT1000B(3).pdf |
| Spriegums - I / O | 2.50V |
| Spriegums - Core | 1.00V |
| Tips | SC3850 Single Core |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 783-FCPBGA (29x29) |
| Sērija | StarCore |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 783-BBGA, FCBGA |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| On-Chip RAM | 576kB |
| Neatstarojoša atmiņa | ROM (96 kB) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | Ethernet, I²C, PCI, RGMII, Serial RapidIO, SGMII, SPI, UART/USART |
| Pulksteņa ātrums | 1GHz |
| Bāzes daļas numurs | MSC8251 |







IC PROCESSOR 2-CORE 783FCBGA
IC DSP 1X 1GHZ SC3850 783FCBGA
MSC8252 - StarCore DSP, 2x 1GHz
IC DSP 2X 1GHZ SC3850 783FCBGA
DSP, 32-BIT SIZE, CMOS, PBGA783
IC DSP 2X 1GHZ SC3850 783FCBGA
IC PROCESSOR 1-CORE 783FCBGA
IC DSP 1X 1GHZ SC3850 783FCBGA
DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT
IC PROCESSOR 2-CORE 783FCBGA