| Ražotāja daļas numurs : | MC9S12P96VFT | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | NXP Semiconductors / Freescale | Krājumu stāvoklis : | 5301 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 48QFN | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MC9S12P96VFT.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MC9S12P96VFT |
|---|---|
| Ražotājs | NXP Semiconductors / Freescale |
| Apraksts | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 48QFN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5301 pcs |
| Datu lapas | MC9S12P96VFT.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.72 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 48-QFN-EP (7x7) |
| Ātrums | 32MHz |
| Sērija | HCS12 |
| RAM lielums | 6K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 96KB (96K x 8) |
| Perifērijas ierīces | LVD, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C (TA) |
| I / O skaits | 34 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | 4K x 8 |
| Detalizēts apraksts | HCS12 HCS12 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 96KB (96K x 8) FLASH 48-QFN-EP (7x7) |
| Datu pārveidotāji | A/D 10x12b |
| Core izmērs | 16-Bit |
| Galvenais procesors | HCS12 |
| Savienojumi | CANbus, SCI, SPI |
| Bāzes daļas numurs | 9S12P96 |







IC MCU 16BIT 96KB FLASH 48QFN
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 48QFN
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80FQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80LQFP
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 48QFN
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80LQFP
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP