| Ražotāja daļas numurs : | HWD75 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | NTE Electronics, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | 252 pcs Stock |
| Apraksts : | RES 0.75 OHM 5% 1/2W AXIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | HWD75(1).pdfHWD75(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | HWD75 |
|---|---|
| Ražotājs | NTE Electronics, Inc. |
| Apraksts | RES 0.75 OHM 5% 1/2W AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | 252 pcs |
| Datu lapas | HWD75(1).pdfHWD75(2).pdf |
| Tolerance | ±5% |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.138" Dia x 0.374" L (3.50mm x 9.50mm) |
| Sērija | - |
| Pretestība | 750 mOhms |
| Jauda (vatos) | 0.5W, 1/2W |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Bag |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | Flame Proof, Safety |
| Bojājumu likme | - |
| Sastāvs | Metal Oxide Film |







RES 0.47 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 0.36 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 0.56 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 0.43 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 0.91 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 0.39 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 0.82 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 0.62 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 0.68 OHM 5% 1/2W AXIAL
RES 0.51 OHM 5% 1/2W AXIAL