| Ražotāja daļas numurs : | AS22AP |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | NKK Switches |
| Krājumu stāvoklis : | 660 pcs Stock |
| Apraksts : | SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AS22AP(1).pdfAS22AP(2).pdfAS22AP(3).pdfAS22AP(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AS22AP |
|---|---|
| Ražotājs | NKK Switches |
| Apraksts | SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 660 pcs |
| Datu lapas | AS22AP(1).pdfAS22AP(2).pdfAS22AP(3).pdfAS22AP(4).pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 28 V |
| Sprieguma reitings - AC | 28 V |
| Izbeigšanās stils | PC Pin |
| Pārslēgt ceļojumu | 2.50mm |
| Pārslēgšanas funkcija | On-On |
| Sērija | AS |
| Iesaiņojums | Tray |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 85°C |
| Darbības spēks | 260gf |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mehāniskā dzīve | 50,000 Cycles |
| Iespējas | Epoxy Sealed Terminals |
| Elektriskā dzīvība | 50,000 Cycles |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 0.4VA (AC/DC) |
| Sazinieties ar laiku | Non-Shorting (BBM) |
| Kontaktmateriāls | Phosphor Bronze |
| Sazinieties ar Finish | Gold |
| Circuit | DPDT |
| Izpildes tips | Standard |
| Piedziņas materiāls | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Pievadu garums | 2.50mm |







SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V

SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V

TUNNEL LENS WITH BI-ADHESIVE 25M

TUNNEL LENS WITH BI-ADHESIVE 25M
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V

TUNNEL LENS WITH BI-ADHESIVE 25M