| Ražotāja daļas numurs : | MTSMC-LEU1 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Multi-Tech Systems, Inc. | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | EMBEDDED LTE CAT 3 MODEM/SERIAL | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MTSMC-LEU1(1).pdfMTSMC-LEU1(2).pdfMTSMC-LEU1(3).pdfMTSMC-LEU1(4).pdfMTSMC-LEU1(5).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MTSMC-LEU1 |
|---|---|
| Ražotājs | Multi-Tech Systems, Inc. |
| Apraksts | EMBEDDED LTE CAT 3 MODEM/SERIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MTSMC-LEU1(1).pdfMTSMC-LEU1(2).pdfMTSMC-LEU1(3).pdfMTSMC-LEU1(4).pdfMTSMC-LEU1(5).pdf |
| Spriegums - piegāde | 3.3V ~ 5V |
| Izmantotā IC / daļa | - |
| Sērija | SocketModem® Cell |
| Sērijas saskarnes | Serial |
| Jutīgums | - |
| RF ģimene / standarts | Cellular |
| Protokols | 4G LTE CAT-3 |
| Jauda - izlaide | - |
| Iepakojums / lieta | Module |
| Iesaiņojums | Tray |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Modulācija | - |
| Atmiņas izmērs | - |
| Biežums | 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 2.1GHz, 2.6GHz |
| Datu pārraides ātrums | 100Mbps |
| Pašreizējais - pārraide | - |
| Pašreizējais - saņemšana | - |
| Pamatprodukta numurs | MTSMC-LE |
| Antenas tips | Antenna Not Included, U.FL |








EMBEDDED LTE CAT 3 MODEM/USB W/F

RF TXRX MODULE CELL U.FL TH

EMBEDDED LTE CAT 1 MODEM/SERIAL

RF TXRX MODULE CELL 4G U.FL TH

EMBEDDED LTE CELL MODEM

EMBEDDED LTE CAT 1 MODEM/SERIAL

RF TXRX MODULE CELL U.FL TH

EMBEDDED LTE CELL MODEM
MODEM EMB LTE CAT 1 SERIAL
MODEM EMB LTE CAT 1 SERIAL