| Ražotāja daļas numurs : | M6S-B22S2-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Moujen |
| Krājumu stāvoklis : | 250 pcs Stock |
| Apraksts : | 2POS,SPRING-DPDT-RED |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | M6S-B22S2-R.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | M6S-B22S2-R |
|---|---|
| Ražotājs | Moujen |
| Apraksts | 2POS,SPRING-DPDT-RED |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 250 pcs |
| Datu lapas | M6S-B22S2-R.pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 125 V |
| Sprieguma reitings - AC | 250 V |
| Tips | Standard |
| Izbeigšanās stils | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Pārslēgšanas funkcija | On-On |
| Sērija | M6 |
| Paneļa izgriezuma izmēri | Circular - 16.20mm Dia |
| Iesaiņojums | Retail Package |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 55°C |
| Pozīciju skaits | 2 |
| Montāžas tips | Panel Mount |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Apgaismojuma spriegums (nomināls) | - |
| Apgaismojuma veids, krāsa | - |
| Apgaismojums | Non-Illuminated |
| Iespējas | UL94 V-0 |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 2A (AC), 400mA (DC) |
| Circuit | DPDT |







2POS,SPRING-DPDT-YELLOW
2POS,SPRING-DPDT-WHITE
2POS,SPRING-DPDT-BLUE
2POS,SPRING-DPDT-ORANGE
2POS,SPRING-DPDT-OPAQUE
2POS,SPRING-DPDT-24VDC-WHITE
2POS,SPRING-DPDT-24VDC-YELLOW
2POS,SPRING-DPDT-GREEN
3POS,STAY-2SPDT-6VDC-GREEN
3POS,STAY-2SPDT-6VDC-BLUE