| Ražotāja daļas numurs : | M22S-T30SB11-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Moujen |
| Krājumu stāvoklis : | 320 pcs Stock |
| Apraksts : | SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-RED |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | M22S-T30SB11-R.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | M22S-T30SB11-R |
|---|---|
| Ražotājs | Moujen |
| Apraksts | SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-RED |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 320 pcs |
| Datu lapas | M22S-T30SB11-R.pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 24 V |
| Sprieguma reitings - AC | 230 V |
| Tips | Standard |
| Izbeigšanās stils | Screw Terminal |
| Sērija | M22 |
| Paneļa izgriezuma izmēri | Circular - 22.30mm Dia |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 70°C |
| Pozīciju skaits | 3 |
| Montāžas tips | Panel Mount |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Apgaismojuma spriegums (nomināls) | - |
| Apgaismojuma veids, krāsa | - |
| Apgaismojums | Non-Illuminated |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 6A (AC), 3A (DC) |
| Circuit | SPST |







SELEC-THUMB-3POS ALT-2A-LED-BLUE
SELEC-THUMB-3POS ALT-2A-BLUE
SELEC-THUMB-3POS ALT-2A-LED-GREE
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-YELLOW
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-GREEN
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-BL
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-WHTE
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-RE
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-GR
SELEC-THUMB-3POS ALT-1A1B-LED-YE