| Ražotāja daļas numurs : | MXLSMBG2K3.0 | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Microsemi | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TVS DIODE 3VWM 5.4VC SMBG | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MXLSMBG2K3.0(1).pdfMXLSMBG2K3.0(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MXLSMBG2K3.0 |
|---|---|
| Ražotājs | Microsemi |
| Apraksts | TVS DIODE 3VWM 5.4VC SMBG |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MXLSMBG2K3.0(1).pdfMXLSMBG2K3.0(2).pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 3V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 5.4V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 4.3V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SMBG (DO-215AA) |
| Sērija | Military, MIL-PRF-19500 |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 2000W (2kW) |
| Iepakojums / lieta | DO-215AA, SMB Gull Wing |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 10A (8/20µs) |
| Jauda @ Frekvence | - |
| Pieteikumi | General Purpose |







TVS DIODE 4VWM 6.3VC SMBG
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMBG
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMBG
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMBG
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMBG
TVS DIODE 3VWM 5.4VC SMBG
TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC SMBG
TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC SMBG
TVS DIODE 4VWM 6.3VC SMBG
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMBG