| Ražotāja daļas numurs : | MT8880CSR1 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Microsemi | Krājumu stāvoklis : | 830 pcs Stock |
| Apraksts : | IC TXRX DTMF 20SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MT8880CSR1.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MT8880CSR1 |
|---|---|
| Ražotājs | Microsemi |
| Apraksts | IC TXRX DTMF 20SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 830 pcs |
| Datu lapas | MT8880CSR1.pdf |
| Spriegums - piegāde | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-SOIC |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | - |
| Ietilpst | - |
| Funkcija | DTMF Transceiver |
| Detalizēts apraksts | Telecom IC DTMF Transceiver 20-SOIC |
| Pašreizējais - piedāvājums | 7mA |








IC TELECOM INTERFACE 24DIP

IC TELECOM INTERFACE 28PLCC
IC TXRX DTMF 20DIP
IC TELECOM INTERFACE 24SSOP
IC TELECOM INTERFACE 20SOIC
IC TELECOM INTERFACE 20DIP
IC TELECOM INTERFACE 20SOIC
IC TELECOM INTERFACE 24SSOP

IC TELECOM INTERFACE 28PLCC

IC TXRX DTMF 20SOIC